| VillegasLover a întrebat:

Hei TPU.
Am un cățeluş în vârstă de două luni.Deobicei este foarte jucăuş dar astăzi este destul de moleşit, vomită o spumă albă, nici nu vrea să miroasă mâncarea pe care i-o dau.
Ştiți cumva ce este posibil să aibă? Ar trebui să-l vadă un veterinar sau o să-i fie mai bine?

Răspuns Câştigător
| AlessandraAle5 a răspuns:

Buna,

cel mai bine ar fi sa mergi urgent cu el la medic, deoarece poate fi simptom de parvoviroza, iar fiecare clipa conteaza.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AlessandraAle5):

Alexandra nu Îți pot răspunde, la setări cont "Vreau să primesc mesaje de la" selectează "Toți membrii TPU"

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Și în loc să fugi cu el la veterinar, stai să scrii pe TPU?!?