| RalukaRallu12 a întrebat:

Azi am cumparat un papagal. Seara am observat ca nu a mancat, nu a baut apa, si rare ori se misca. Ce are? Fundita.

Răspuns Câştigător
| crystyna92 a răspuns:

Inca nu s-a obisnuit cu locul sau cusca. e speriat de aceea nu mananca nu bea apa sau se misca rar..lasa-l cateva zile sa se acomodeze.

1 răspuns:
| viotedy a răspuns:

Pai daca l-ai luat din piata, ori era bolnav ori l-a strans in mana cand l-a prins-unii mai practica asta ca sa faca vanzare. daca e de la pet du-l inapoi.