| Astamica123 a întrebat:

Ce nume sa-i pun cainelui meu? :o E un ciobanesc german :3.
Eu m-am gandit la Max sau Sasha! E baiat!
Nu vreau 1000 de nume rolling on the floor Vreau cateva si bune. laughing
Dau funda! ☺

Răspuns Câştigător
| ILikeBlackChocolate a răspuns:

Hei big grin. Si eu am un ciobanesc german,numai ca e femela big grin.
Pai ai putea sa-i pui Nero,sau Max,cum ai zis tu,Ares,Axel,Athos,Carlos,Louis(sau Louie),Oscar,Otto,Ronnie, Thor, Tano, Zack...thinking hm, nu mai am idei laughing.

19 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Shaha e cel mai bine

| mihai69 a răspuns:

Dacă tot ai pus la categoria asta întrebarea, cred că Phallus ar fi un nume potrivit. tongue

| Astamica123 explică (pentru mihai69):

Mama ce minte ai straight face

| mihai69 a răspuns (pentru Astamica123):

Păi cin' te pune să întrebi pe aria (categoria) greșită?!?

| 1cristian1990 a răspuns (pentru mihai69):

Asta e o intrebare ok pentru categoria aceasta! Hobbies & pets! Nu sti ce inseamna pets? inseamna animale de companie!

| Astamica123 explică (pentru 1cristian1990):

Exact :3

Răspuns utilizator avertizat
| lucian_2018 a răspuns:

Sasha este nume de fata...sau de ruswinking. Tyson e cel mai bun

| 1cristian1990 a răspuns:

Eu zic sa ii pui un nume amuzant, ca atunci cand il chemi sa zambesti! Sau daca a facut ceva sau a facut o proste, te poti inspira din actiunile lui! Sau are anumite culori!

| MonstruletulDinBomboaneExpirate a răspuns:

Este mai bine sa ii pui un nume diferit de celelalte, nu unul obisnuit. Eu una, cand mi-am cumparat un caine nou, am scris mai multe nume care imi plac pe foi si i l-am pus pe cel la care foaie s-a dus. M-am gandit la urmatoarele nume : Newton, Aslan, Wallie, Chance

| sirD a răspuns:

Ai gresit categoria

| Chawki a răspuns:

Chupacabra
Bijuuu
Babushka
Cicerone
Tennyson
Don
MaciuPiciu

| TheLitlleKitty a răspuns:

Mex sau sam

| liza5 a răspuns:

Buna!laughing
Si eu am avut catel.laughing Il chema Puffy. laughing)
LA luat tata de la cineva si acolo ii spuneau Puffy, asaca era invatat cu acel nume.laughing PE bune? laughing Puffy! laughing

Dar sunt de acord cu tine! laughing
Max.big grin

| gumball2013 a răspuns:

Salut pe ciinele meu il cheama Tyson.Dar eu îti propun:Erik, Colț, Aliman, Cezar.Asta este tot cu placere pa.