| HelloKitty88 a întrebat:

V-ati uitat vreodata la Hachiko? Daca da, cat ati plans? big grin Eu va zic sincer.1 zi intreaga big grin

Răspuns Câştigător
| GumitzaDePepene a răspuns:

Si eu la fel...acel caine cu suflet mare a patimit atatea pentru singurul om care il iubea, dar care a murit...din pacate, e adevarata povestea, si de aceea fiecare caine trebuie respectat si iubit, caci toti au suflet!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Your0sweet3dream01 a răspuns:

Mda un film foarte dramatic am plins mult... sad si am invatat pentru toata viata ca toti au suflet, chiar era fte dureros a murit...si a suferit mult pentru omul pe care il iubea!