| Agapi_Andreea_1993 a întrebat:

Vreau sa imi iau un porcusir de guineea, dar pot folosii cusca de la hamster si pentru porcusor?

Răspuns Câştigător
| HaKa93 a răspuns:

Poti dar depinde cat e de mare. ii trebuie ceva spatiu sa se desfasoare pentru ca porcusorul e mai marisor decat un hamster

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Buna

Da, o poti folosi nu e o problema!

O seara buna!

| AnaSuricata a răspuns:

Daca este cusca spatioasa poti sa-l ti, daca nu, te sfatuiesc sa cumperi alta.

| Mihhaa a răspuns:

Porcusorul de guineea este mult mai mare ca hamsterul, ai grija la spatiu. Daca spatiul este mare il poti tine daca nu cumpara-i alta cuscawinking

| Biscuite_Andu_1998 a răspuns:

Nu prea thinking Mai bine iei alta, porcusorul e mai mare decat hamsterul.