| Robert_George_2001 a întrebat:

Porcușor de Guineea sau hamster?+Argumente

Răspuns Câştigător
| ArianaAugustin a răspuns:

Salut, amândouă rasele sunt aproape identice, eu am 8 porcușori de guineea și îmi E bine, le facem curățenie de cam 4 ori pe săptămână să zice ( sau de 2 ori, depinde câți ai) Le dai de mâncare ( poți să le dai și morcovi, castraveți și porumb) și apă, și ai scăpat, sunt niste animale extraordinare de drăgălașe și comunică super mult cu tine, nu miroase urat, numai în căzut în care nu le.ai făcut curat. În timpul verii sau când E mai cald poți să îi scoți afara, cu cușca sa cada și ei lumea. E SUPER. Îți recomand porcusorul de guineea
Hamsterul E cam identic, numai că E mai mic...

| ArianaAugustin a răspuns (pentru ArianaAugustin):

Scuze pentru greșelile gramaticale, sper să înțelegi
În cazul*
Extraordinar*
Vadă*

4 răspunsuri:
| Ada78 a răspuns:

Hamster.E mai mic si nu are nevoie de multa mancare.

| kissa00232 a răspuns:

Porcusor de Guineea deoarece este foarte simpatic chiar daca mananca mult este un tovaras adevarat!

| PaunPaul a răspuns:

Hamsteri sunt mult mai draguti din punctul meu de vedere si sunt mult mai usoar de intretinut