| Maduuuxzzz a întrebat:

Heii TPU. Vreau sa ma fac reprezentanta la oriflame ..primesc si bani cash si cadouri sau doar una din ele?! Fundaa! :* Este bine sa ma fac?

2 răspunsuri:
| Mady2696 a răspuns:

Daca vrei sa te faci reprezentanta, poti sa te faci, iti raman bani de la comenzi si mai primesti si cadouri cateodata. Dupa parerea mea da, este bine sa te faci reprezentanta, dar sa strangi comanda multa ca sa-ti raman banuti multi.

| Oriflame_Alex_A._1993 a răspuns:

Buna, acceseaza www.zone-of-beauty.blogspot.ro si descopera ce avantaje constand in discounturi si cadouri ai alaturi de Oriflame!