| Deeiiutsa a întrebat:

:*:*
Am si eu o intrebare! big grin
Cum as putea sa primesc un catalog oriflame?
Sau daca ma fac reprezentanta de ce beneficiez?
Vreau sa stiu ce mi-ati recomanda...
Promit ca dau fundita pentru cel mai folositor raspuns!

4 răspunsuri:
| PurpleBox192 a răspuns:

Daca esti reprezentanta la ei, primesti catalogul lunar cu produse care sunt la reducere pentru tine.
Daca te inscrii la oriflame trebuie sa faci comenzi de minim 50 de lei si ai diferite reduceri:
50lei-23%reducere
250-30%reducere
500-40%reducere.
Mai primesti si diferite monstre de parfum cateodata ca bonus.

| Deeiiutsa explică (pentru PurpleBox192):

Dar pentru prima data nu primesc catalogul gratuit?

| PurpleBox192 a răspuns (pentru Deeiiutsa):

Ba da, acela e gratuit oricand din cate am auzit, unele produse din el sunt la reducere

| MariaReprezentantOriflame a răspuns:

Buna deiiutssaa,
La inscriere primesti gratuit un catalog + plus alte materioane promotionale care te vor ajuta foarte mult in debutul tau ca si Reprezentant Oriflame.
Ca Reprezentant Oriflame ai urmatoarele beneficii :
1. Comision
50 LEI - 249, 99 LEI = 23% REDUCERE
250 LEI - 499, 99 LEI = 30% REDUCERE
>500 LEI = 40% REDUCERE
2. Cadouri in programul de bun venit
3. Un CADOU de 90 lei la inscrierea pe site-ul www.oriflame-inscrieri.blogspot.ro
La inscrierea pe acest site vei beneficia atat de cadou (este oferit de site) cat si de un Leader care iti va raspunde la orice intrebare si te va ajuta pe tot parcursul activitatii tale.
Daca mai ai si alte nelamuriri iti voi raspunde cu placere la cata. 0511@gmail.com.