| JustLikeMe a întrebat:

Hello useri TPU! Deci : am gasit o pisica, care are un picior din spate rupt (sau ambele, nu stiu exact ). Daca o duc la veterinar, o mai poate salva? sad

Răspuns Câştigător
| ZuzuPlik a răspuns:

Cu siguranta ca da..ai mare grije sa nu faca prea mare efort si duo de urgenta la veterinar. apropo nu o lasa sa manance soareci atunci cand are piciorusul(e) rupt(e). sper ca te-am ajutat., te pupkiss. succes. funda?:d

5 răspunsuri:
| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Pacat de ea, o poate salva din fericire

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, o poate salva

| Cricar20 a răspuns:

Desigur ca o poate salva dar s-ar putea sa te coste o avere asa ca ai grija! happy