| pati99 a întrebat:

Va rog sa imi dati o lista de provocari pentru fete si baieti la jocul adevar si provocare.

Răspuns Câştigător
| iulia999 a răspuns:

du-te la copac si spune :vai ce miar venisa te sarut Da-te cu capul de pamant.
Stai pe un picior, invarte-te si zi :,, m-as marita, dar n-are cine sa ma ia'' de 20 ori
Du-te si pupa-l pe x
Sari in bratele lui X
Fugi in magazin si zi ca te faci vanzator/vanzatoare
Tipa in gura mare, in mijlocul strazii: vreau sa ma omor
Da-ti incaltarile jos, si curata-le cu limba
Daca e baiat, sa ne lase sa-l machie
Saruta-ti jucaria de plus (daca nu un\o coleg\a)
Mananca niste hartie sau o frunza
Danseaza in pijamale (sau in haine)
Canta ceva
Fa o declaratie de dragste unui baiat/unei fete
Scoate capul pe geam si injurata-ti vecinii
Suna pe cineva si spune-i ca o/il iubesti
Coloreaza-ti toata palma stanga cu marker negru.

Mergi la un vecin si roaga-l sa te lase sa folosesti baia lui pentru ca a ta s-a stricat. Daca te refuza insista si spune ca trebuie neaparat sa mergi la baie.
Ia un pahar cu lapte si toarna-l pe tot pe cap incat sa ai parul si fata complet ude.
Canta un cantec.
Danseaza cu mopul sau cu o matura.
Saruta un obiect din camera foarte pasional (sarut frantuzesc).
Dintr-o data te indragostesti de toti jucatorii! Ia fiecare jucator de sex opus in brate si saruta-l timp de 10 secunde.
Stai intr-un picior 4 minute. De cate ori cazi sau atingi vreun obiect, o iei de la inceput.
Freaca-ti nasul de cel al jucatorului din stanga.
Suna o persoana pe care o alege grupul si in mai putin de 2 minute spune-I sa vina la tine acasa "sa fiti doar voi doi"
Vorbeste cu alt accent pana la finalul jocului.
Scufunda-ti o mana in wc pana la incheietura.
Legat la ochi machiaza persoana din dreapta ta fard de pleoape, fard de obraz si ruj.
Spune fiecaruia ce crezi despre el/ea.
Danseaza 1 minut ca o balerina.
Latra ca un caine.
Fa cinci flotari.
Spala pe dinti al treilea jucator din partea stanga.
Mananca un mar suspendat de un snur.
Da-te de 5 ori de-a rostogolul si apoi incearca sa stai in cap.
Scrie un sms amoros si trimite-l unui numar aleator.
Vorbeste timp de 5 minute ca un bebelus.
Striga in gura mare sau pe geam numele persoanei de care esti indragostit (a)
Imita un profesor de la scoala.
Suge`ti degetul si apoi plangi ca un bebelus.

Fa o descriere in stil rap pentru unul dintre jucatori.
Incearca sa stingi o lumanare doar cu nasul
Timp de un minut comporata-te ca o maimuta in jungla
Sa mananci o bucata de ciocolata cu mustar pe ea.
Funda? puppy dog eyes sunt multe :O

5 răspunsuri:
| mariusQ a răspuns:

Auzi aici
sa se ude x cu apa pe pantaloni
sa sepupe x cu x sau x pe (ceva)
sa spuna sincer de ce se teme
sa isi puna ghiata sau zapada in papuc
sa se lase lins de un caine
sa strige in gura mare injuraturi
sa-si linga propriul picior
sa-ti faca tema la mate-romana
sa se dezbrace complet si sa fuga prin strada
Cam atatea am scornit eu sper sa ta ajute cu ceva.

| iulia999 a răspuns:

du-te la copac si spune :vai ce miar veni sa te sarut Da-te cu capul de pamant.
Stai pe un picior, invarte-te si zi :,, m-as marita, dar n-are cine sa ma ia'' de 20 ori
Du-te si pupa-l pe x
Sari in bratele lui X
Fugi in magazin si zi ca te faci vanzator/vanzatoare
Tipa in gura mare, in mijlocul strazii: vreau sa ma omor
Da-ti incaltarile jos, si curata-le cu limba
Daca e baiat, sa ne lase sa-l machie
Saruta-ti jucaria de plus (daca nu un\o coleg\a)
Mananca niste hartie sau o frunza
Danseaza in pijamale (sau in haine)
Canta ceva
Fa o declaratie de dragste unui baiat/unei fete
Scoate capul pe geam si injurata-ti vecinii
Suna pe cineva si spune-i ca o/il iubesti
Coloreaza-ti toata palma stanga cu marker negru.

Mergi la un vecin si roaga-l sa te lase sa folosesti baia lui pentru ca a ta s-a stricat. Daca te refuza insista si spune ca trebuie neaparat sa mergi la baie.
Ia un pahar cu lapte si toarna-l pe tot pe cap incat sa ai parul si fata complet ude.
Canta un cantec.
Danseaza cu mopul sau cu o matura.
Saruta un obiect din camera foarte pasional (sarut frantuzesc).
Dintr-o data te indragostesti de toti jucatorii! Ia fiecare jucator de sex opus in brate si saruta-l timp de 10 secunde.
Stai intr-un picior 4 minute. De cate ori cazi sau atingi vreun obiect, o iei de la inceput.
Freaca-ti nasul de cel al jucatorului din stanga.
Suna o persoana pe care o alege grupul si in mai putin de 2 minute spune-I sa vina la tine acasa "sa fiti doar voi doi"
Vorbeste cu alt accent pana la finalul jocului.
Scufunda-ti o mana in wc pana la incheietura.
Legat la ochi machiaza persoana din dreapta ta fard de pleoape, fard de obraz si ruj.
Spune fiecaruia ce crezi despre el/ea.
Danseaza 1 minut ca o balerina.
Latra ca un caine.
Fa cinci flotari.
Spala pe dinti al treilea jucator din partea stanga.
Mananca un mar suspendat de un snur.
Da-te de 5 ori de-a rostogolul si apoi incearca sa stai in cap.
Scrie un sms amoros si trimite-l unui numar aleator.
Vorbeste timp de 5 minute ca un bebelus.
Striga in gura mare sau pe geam numele persoanei de care esti indragostit (a)
Imita un profesor de la scoala.
Suge`ti degetul si apoi plangi ca un bebelus.

Fa o descriere in stil rap pentru unul dintre jucatori.
Incearca sa stingi o lumanare doar cu nasul
Timp de un minut comporata-te ca o maimuta in jungla
Sa mananci o bucata de ciocolata cu mustar pe ea.
Funda? puppy dog eyes sunt multe :O

| my323 a răspuns:

Pentru baieti: sa manance zapada, sa linga gheata, sa se tavaleasca in zapada Pentru fete: sa se dea pe purta pe gheata, sa cada-n fund, sa linga zapada etc. FUNDITA?

| Marius_Andrei_1977 a răspuns:

Am una buna fa sex cu ursuletul tau

| Sebi_Mican_1999 a răspuns:

Yei

Sa-mi lăsați in comentari provocari.

Multumesc