| GabryellaMe a întrebat:

Hey, cine stie cat costa un papagal Agapornis?batting eyelashes

8 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

100 lei

| KinderBeeeib a răspuns:

Desigur fata necunoscuta pe care nu o stiu si nu am mai vazut-o niciodata happy
Un papagal agapornis costa in jur de 100-200 lei.Depinde de regiune si de magazin daca ii de pe net sau la crescatori sunt mai ieftini.

| GabryellaMe explică (pentru KinderBeeeib):

Ok mersi fata necunoscuta laughing)

| KinderBeeeib a răspuns (pentru GabryellaMe):

Nu ai pentru ce dar fundabatting eyelashes

| MitroKta a răspuns:

Puii ~100 RON, Adultii ajung la 250-300 ron.

| Feelings14 a răspuns:

Depinde de unde il iei. pretul variaza intre 70 - 200 lei. depinde. daca mergi la crescatori mai putin cunoscuti sigur e mai ieftin. dar in magazine e peste 100 lei.

| Alecsander98 a răspuns:

Iti dau o idee. Ai putea sa-l iei de la un crescator cu maxim 100 de lei, eu l-am luat cu 70 de lei. A fost cand am luat si cu 50 de lei atunci cand crescatorul vrea sa scape neaparat de ei. Depinde cum il prinzi pe crescator, poate sa lase mult de tot pretul. La magazin costa cate 100-200 lei un agapornis.
Daca cumperi de la un crescator, este sigur ca este sanatos, de la un magazin nu este asa sanatos. Sper ca te-am ajutat.

| aNdRaSkUmPy a răspuns:

Cel mult 200 lei. happy