| anonim_4396 a întrebat:

Hey! dati-mi si mie niste idei de ce as putea face in timpul liber big grin dau funda pentru cele mai originale idei

5 răspunsuri:
| Barbiiiiie a răspuns:

Ai putea să citești o carte, să mergi la cinema sau la teatru cu prietenii, să ieșiți la o plimbare, să practici un sport sau să-ți găsești un hobby. Gândește-te ce îți place să faci sau ce știi mai bine. Pictează, desenează, învață să cânți la un instrument, ia lecții de dans, ieși cu rolele, etc.
Funda?:*

| Ely3 a răspuns:

Si eu sunt in aceeasi situatie. dar m-am gandit ca maine sa fac un fel de postere. mi-am strans foi colorate pixuri etc.maine ma apuc. o alta idee este sa decupezi din reviste diferite haine si sa le combini cum iti place facand un cataalog.ai mai putea sa chemi o prieten/a pe la tine si sa va jucati carti monopoly sa faceti un mik party cu muzica. poti tot cu prietena ta sa stati la poarta si sa jucati fazan sau alte jocuri. x si 0...incearca sa iti faci unghiile in urmatorul mod: pui intr-un bol apa si adaugi oja.bagi unghia si se va face un model[daca adaugi mai multe oje]. cauta despre aceasta tehnica pe netbig grin..shi altceva ce sa mai faci fa-ti curat in camera. ordonezati cerceii etc. funda?

| DarkSonik a răspuns:

Pai, depinde ce iti place eu iti zic sa faci in timpu liber un stil chinez sau japonez numit origami poti cauta pe GOOGLE.Sau sa pictezi oua(fierte ca sa nu se sparga) pentru ca e aproape pastele.

| betty92 a răspuns:

Citeste o carte

| maramissi1 a răspuns:

Poze. cel mai frumos lucru este sa iti faci poze artistice! happy happy happy happy happy happy iar daca vrei ceva mai serios poti sa iesi cu prietenii, poti sa iti faci ordine prin dulap si sa te probezi cu hainele care iti plac cel mai mult.in plus poti sa te preocupi de inclinatii artistice! orice se poate daca ai imaginatie! laughing))))))))))))