| georgica112 a întrebat:

Hey! Nu stiti cine vinde pui de caine husky sau da spre adoptie? Vreau neaparat un pui de husky! Lasati-mi mesaje aici! Mersi!

2 răspunsuri:
| Kriss96 a răspuns:

Http://huskysiberianbuzau.weebly.com/
Site-ul pe care ti l-am dat este al unei crescatorii de Husky, unde se cresc exemplare la standardele intocmai specifice rasei, pui sanatosi si de rasa pura.Cu alte cuvinte Husky adevarat! Pentru ca un pui de Husky nu vei gasi altundeva, decat in crescatorii.Valabil pentru toate rasele de fapt.

| MrAnonymus a răspuns:

Cauta pe www.tocmai.ro