| Curios2019 a întrebat:

Vreau si eu sa cumpar 2 pui de husky. Rasa pura, sa nu depaseasca 100 de euro puiul. Baiat si fata. Stiti pe cineva care vinde? Sau daca vindeti lasati in comentariu, cat mai curand vreau. Locuiesc aproape de Craiova.

Tot odata, imi puteti da niste idei de nume pentru ei? laughing)

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rasa pura la 100 euro? N-ai sa vezi.

| wpAbby a răspuns:

Rasa pura cu 100€? Nu o sa gasesti, eu am luat un bichon maltese cu 200€
Nume:Teddy, Aron, Deymon ( baiat)
Nume:Cheese (Ceisí se citeste), Alma

| Rorry a răspuns:

Rasa pura va depasi cu mult 100 de euro

| CircusAdda a răspuns:

Eu mi-am luat o puiuta la 370 RON, nu am acte de provenienta, dar respecta intocmai standardele. Poate ai si tu norocul asta, daca nu un pui cu pedigree poate ajunge si la 2000 euro in functie de descendenti si colorit