| Marin_Andrada_1999 a întrebat:

Hey! Stiti aplicatii pe magazin play de editat poze? Va rog sa-mi raspundeti. Funda celui mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| And1999 a răspuns:

Instagram, Cymera, Pixlr, PicsPlay.

5 răspunsuri:
| EMKing a răspuns:

Salut poti incerca picasa ete o applicatie foarte simpla de utilizat si nu este foarte mare, si cu picasa ai si mai multe avantaje

| crazyblue a răspuns:

Photo Editor by Aviary! e preferatul meu

| MATYMAX a răspuns:

Instagram.

| AnnaIzabellaSarisa a răspuns:

Pizap este foarte bun, as recomanda si Instragram si vei gasi si altele cautand pe magazin play "Editare Poze"!

| georgechitac a răspuns:

Piccolage.este foarte buna si foarte amuzanta.o recomand tuturor. funda?