| Katakimiku a întrebat:

Hey TPU!
Aș vrea să mă apuc de un vlog... thinking Aveți idei despre cum să încep?
Ce subiecte să abordez? În primul rând mă gândeam la acei analfabeți „ cool " de pe internet happy.
Mai aveți și alte idei? Știu, în primul rând trebuie să mă prezit, ce-mi place, ce nu-mi place etc, etc, etc. În afară de astea, mai aveți și alte idei? big grin

2 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Poti discuta despre ce stii tu sa faci, sa dai idei oamenilor ce sa faca, idei de carti si filme educative si interesante, despre problemele economice din tara, sa ii inviti la dezbateri, sa vorbesti despre pericolul fardurilor in exces, etc. nu am alte idei sad

| mimi2000mimi a răspuns:

BLOG:poti sa-l faci despre hobby-uri, sport, scoala... orice.