| Katakimiku a întrebat:

Hey TPU!
Aș vrea să mă apuc de un vlog... thinking Aveți idei despre cum să încep?
Ce subiecte să abordez? În primul rând mă gândeam la acei analfabeți „ cool " de pe internet happy.
Mai aveți și alte idei? Știu, în primul rând trebuie să mă prezint, ce-mi place, ce nu-mi place etc, etc, etc. În afară de astea, mai aveți și alte idei? big grin

3 răspunsuri:
| SuperMagicSmile a răspuns:

Sfat de aur:sa nu gesticulezi prea mult,sa nu ai emotii si sa te incurci in cuvinte,sa nu zici "ăăă" la fiecare milisecunda,si sa nu fii decat tu insutibig grin

Ai putea sa vorbesti despre orice,de ex. filme,seriale,muzica, jocuri, celebritati, carti, ce te fascineaza cel mai mult

| 1000bodies a răspuns:

Ai putea sa vorbesti despre filme/seriale. Despre anumite filmulete pe care tu le gasesti amuzante sau interesante.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Uite:http://www.arena4it.ro/cum-faci-un-blog-de-succes-6-greseli-de-incepatori/! Asat fac toti, greseli mari pe care tu nu le vei face, sa credemmmm...
Buna!
Pe un blog poti scrie ce simti, lucruri despre tine, ce-ti place si ce nu iti place, citate.Chestii de genul se scriu pe un blog si in general despre persoana respectiva.
http://irinelpintilie.blogspot.com/
Poti sa faci articole,in care scrii despre ce vrei. De exemplu: povesti din viata ta,curiozitati,top-uri,muzica,noutati, moda, arta, stiri, chestii utile, etc.
Sper ca te-am ajutat!