| LovKid a întrebat:

Hey TPU!
Acum recent am primit un pui de pisica siameza si nu stiu ce nume sa ii pun!
Plz cateva sugestii de nume de pisici... dar fara tommy kity sau ceva in genul asta... vreau ceva mai deosebit!
PS: este baiat
Funda!

7 răspunsuri:
| blueangel99 a răspuns:

Hm...ce zici de Gogu, Florică
Mda...naşpet
Atunci :http://animale.acasa.ro/......12823.html

Pa,pa!

| valentingb a răspuns:

Pe-al meu il cheama Duster! Poate iti place Jaguar, Tigru, Puiu, Pisu, Sony... Astia i-am avut eu.

| ReadAllAboutMe a răspuns:

Bart,Arthur,Bilbo,Dean,Eliot,Einstein,Felix uite aici un sitehttp://www.pisici-de-vanzare.ro/articole/Nume-de-Pisici-6.html funda?:O3:O3

| GagicaCuPrajiturele a răspuns:

Am si eu o pisica ca a ta. o cheama Filip poti sa-i zici si tu asa sau norocel(a avut noroc de tine) Pufosu( Toy Story 3, da nu te gandi ca ursu ala era rau si pisica ta la fel.)Codyta, cody, Pitu, Bombonel, Sony, DUCK... funda? plz!

| annyannya a răspuns:

Sassy love struck
Sissi love struck
Max love struck
Bubbles love struck
Cuddles love struck

Sper ca te-am ajutat! :* >:d

| Paulina_9641 a răspuns:

Molly
Darii
Dani
Petre
Funda? plzz

| Gugunica a răspuns:

Iti place Barsik...sau Gugu?winking