| NoName2105 a întrebat:

happy
am si eu o intrebare la care sper sa mi se poata raspunde big grin
cum se numesc acele broaste testoase mici, de apa care se tin in acvariu? si de unde cumpara o astfel de testoasa din brasov si cat costa? funda+vot! astept raspunswinking

Răspuns Câştigător
| FuSiOn a răspuns:

Cred ca costa aproximativ 60 lei broasca de apa este o specie de broasca care la inceput este mica si dupa acea se face mare dar iti sugerez sa nu iti iei pentru ca moare repede si seara poate sa iti iasa din acvariu mie mi s-a intamplat asta e foarte nasol iti zic umbla princ casa si o gasesti cine stie unde daca o mai hasesti.