| KidOoNh a întrebat:

ce sport pot face acasa pentru intarirea si tonifierea muschilor dar acasa sau pe afara ca de ex sa alerg nu stiu nu vreau innot sau ceva de genul DAU FUNDA big grin

Răspuns Câştigător
| Dina_9734 a răspuns:

Flotari(muschii miinilor), asezari(muschii picioarelor), si alte exercitii mai simple!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai poti sa faci ciclism baschet fotbal toate tonifiaza muschidar acestea mai mult la picioare adr si in alte parti iti fac o lista si cu celelalte ex:inotul, daca-ti faci oechipa poti face handbal ori volei pentru baieti nu stiu ce-ti place tie poti sa faci. funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Voleiul tonifica tot corpul.eu fac volei de doar 1 an si deja picioarele imi sunt tonifiate fata de inainte cand aveam celutita si picioare groase