| lylo a întrebat:

Exista vreun vaccin anti capuse pentru caini? Daca da, cum se numeste si cam cat costa?

1 răspuns:
| blackcat99 a răspuns:

Nu stiu daca exista la tine in oras vaccin pentru asa ceva, plus ca urmeaza sa chinui cainele/ pisica cand il intepi. Eu iti recomand niste picaturi care se gasesc la orice petshop, frontline combo sau cam asa ceva. Se aplica pe spate si te scapa o durata de purici si capuse, plus ca e mult mai ieftin decat un vaccin. Succes!