| belabibi a întrebat:

Vreau sa imi iau un caine (rasa westie) si ma intrebam daca pot sa ii amenajez ca loc unde sa isi faca nevoile o litiera. Fundahappy

8 răspunsuri:
| sissik a răspuns:

Da sigur pe Pet pad http://westie.webgarden.ro/

| Mihaela1964 a răspuns:

Posibil sa nu vrea s-o folosesca, eu am patit asa cu bishoanca...am cumparat litiera si granulele degeaba.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, sigur ca poti. happy

| xBya a răspuns:

Pentru caini se gasesc la pet shop`uri un fel de scutece pe care le asezi pe podea, ca un fel de pres care absoarbe lichidul si mai diminueaza din miros. Dar iti recomand si eu ca macar de 2 ori/zi sa il scoti la o plimbare, fie ea scurta sau lunga.

| Bizzle a răspuns:

Ok pentru inceput iai pampersi la ce ma refer? Gresit pampers pentru animale=un covoras absorbant. Asa cand iti iei catelul vezi unde face prima data nevoile si acolo pune-i pampersu pentru ca acolo va face mereu pana se invata afara. De la 4-5 luni incepe sil scoate afara dimineata si searawinking si iarna sai cumperi hainutawinking

| UnKnoWw a răspuns:

Poti s-o faci dar... parca nu este firesc...ori e caine ori e pisica

| Lorena_Bala_1988 a răspuns:

Cainii nu trebuia 'incurajati' sa faca inauntru chiar daca ii amenajezi un spatiu special. El/a trebuie scos afara si invatat ca aia e toaleta.

| DariusAdrian a răspuns:

Poti sa faci asta dar nu este recomandatat; cainele trebuie invatat sa isi faca nevoile afara; cum il inveti de mic asa va ramane mereu.