| DeshiBebe a întrebat:

Hristos a inviat! Voi ce alegeti dintre un perus(papagal) sau un motan? Ambii sunt pui.
Dau funda

Răspuns Câştigător
| madamme a răspuns:

Adevarat a inviat!
As alege motanul. Pisica lasa par dar nu este atat de zgomotoasa si in afara de asta poate sa traiasca singura. Papagalului trebuie sa ii cumperi partener, face galagie si mizerie.
Tu alegi ce ti se potriveste mai bine!

4 răspunsuri:
| Tudor_Daniel_1993 a răspuns:

Depinde de gusturile fiecaruia, eu as alege motanu, e mai putin zgomotos

| PreotCrestin a răspuns:

Motanul.

| ruben112 a răspuns:

Eu am acasa doi perusi... eu zic sati ei un perus
daca iti ei pisica pute si daca inghiti da la pisica din greseala un fir de par te-ai dus (mori)

| oana5 a răspuns:

Adevarat a inviat! Eu as alege perusul [avand in vedere ca am doi] dar aici depinde de tine. Perusul e mai ieftin de intretinut.