| pyma a întrebat:

Http://www.petitieonline.ro/......06043.html
Cand era primarul Bucurestiului, Basescu a hotarat uciderea, intr-un mod barbar, a cainilor comunitari. Rezultatul: astazi sunt zeci de mii de caini inapoi pe strazi. Sterilizarea controlata si sistematica este o solutie mult mai viabila. Asa ca va rog, votati impotriva prostiei!

Răspuns Câştigător
| Mina a răspuns:

Http://www.adoptiicaini.ro/......utanasiei/
Am semnat-o, bineinteles!

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| xuanbou a răspuns:

Solutia este ca trebuie sa facem ceva pentru tara asta, sa nu le-o lasam pe mana lor ( a politicienilor ) ca si asa au facut-o de ca*t, ar trebui sa iesim in strada.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine veniti maine in fata primariei la ora 11 in bucuresti pentru a nu se aproba aceasta lege.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da votez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Votez impotriva prostiei!