| Leonard97 a întrebat:

In pariu cu viata personajul care il joaca adela popescu moare?

Răspuns Câştigător
| CrissuCristina a răspuns:

Nu, dar isi pierde memoria.
funda? big grin

4 răspunsuri:
| Alinna20 a răspuns:

Nu se stie. e un film poate sa moara sau sa nu moara deoarece poate ca 2 episoade traieste si dupa se intampla sa se agraveze situatia si sa moara.

Răspuns utilizator avertizat
| logatcamembru a răspuns:

Traieste. dar ori surzeste ori pierde memoria.sad

| georgiana999 a răspuns:

Nu, nu o sa moara e adevarat va ajunge la spital toti vor crede asta dar nu va fi deloc asa deoarece inainte sa apara aces film,, Pariu cu Viata'' a dat la stiri o mica poveste despre tot filmul si a zis ca doamna prof de muzica adica Adela Popescu isi va pierde in curand trupa,, ceea ce si s-a intamplat'' ...ca va urma o perioada dificila,, adica impuscatura aceea presupun'' si ca ea in continuare va castiga increderea copiilor,, lala band'' cantand in final pe bune ca sa zic asa Sper ca ti-am fost de folos