| florinboss10 a întrebat:

Cine este personajul preferat din Pariu cu viata? Si de ce?

11 răspunsuri:
| tinaHd a răspuns:

Ioana ca ii frumoasa sincera si curajoasa.:*

| DEBrown a răspuns:

Din moment ce urasc acest serial, nu am motive sa imi placa.

| Konata a răspuns:

Personajele mele preferate sunt toate! Dece? Nu ma intrebalaughing

| Dumnezău a răspuns:

Asculti Rammstein si te uiti la laba aceea de serial, bun pentru umezit adolescente cosuroase? Concluzia este ca esti un esec iremediabil.

| florinboss10 explică (pentru Dumnezău):

Cam ai dreptate laughing

| Dumnezău a răspuns (pentru florinboss10):

Ironia face sa mai ai si particula "boss" la avatar.Lasa-te de Rammstein si uita-te in continuare la smegma aia de telenovela damboviteana.Si normal ca am dreptate, nu imi mai spuneam Dumnezău, daca parerile mele nu erau asa de epice!

| Sânzăăă a răspuns (pentru Dumnezău):

Cum poti fi atat de realist?!?!?
Teach me san!

| Dumnezău a răspuns (pentru Sânzăăă):

On your knees first!

| ღÐιαnαღ a răspuns:

Nici unu` laughing asta e... nu`mi place acest serialhee hee

| vladmR a răspuns:

Ioana ca e foarte frumoasa

| Ingrid11 a răspuns:

Toti! Sunt niste tineri grozavi si plini de viata!
Go. La La Band! happy