| Saiko2502 a întrebat:

In sims 2 nightlife poti sa faci si zombi sau doar vampir?

4 răspunsuri:
| ƳσʋAиdMɛ a răspuns:

Vampiri ca mi-am luat si eu si nu am reusit am cautat peste tot sad funditabatting eyelashes

| Pisicuța a răspuns:

Din cate stiu poti sa faci si zombie
mai bine te documentezi pe www.youtube.com sau pe google

| DeiiaAgr a răspuns:

Eu stiu ca decat vampiri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poate sa te faci si zombi.deci astepti noaptea sa vina un caine maro care are blana deasa... ochii ii stralucesc ii dai sa il mangaie si acesta il musca iar apoi devine simul zombi. spun din propria experienta pentru ca si eu am sims 2 nightlife si e super...
dar poti sa intri si pe siteul oficial ca sa te documentezi mai mult daca nu ma crezi.winking