| KinderBeeeib a întrebat:

Inainte de a-mi cumpara un papagal agapornis m-am documentat destul de bine dar mai e ceva ce ar trebui sa stiu? Si dati-mi un site cu custi. Funda

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| Dragosh15 a răspuns:

Buna! Si eu papagali agapornis si cusca nu trebuie una foarte mare trebuie sa ai in cusca betele pe care sa stea cat mai sus(cat sa nu dea cu capul) deoarece ei prefera locurile inalte. Daca iti iei unul singur iti recomand sa-ti iei un pui dar sa-ti iei in calcul ca fiind singur va avea nevoie de foarte multa atentie! Daca ai nevoie de ajutor lasa-mi un mesaj sau pe mess la d. dragosh_97winking