| irina_1186 a întrebat:

Intrebare pentru cei ce fac cercei din plastelina : - Cum pot sa intaresc plastelina pentru ca ea sa nu sa se topeasca?

5 răspunsuri:
| AnaEindragostita a răspuns:

Se numeste frigider

| SelGomez a răspuns:

Cred ca daca ii bagi la congelator nu se mai topesc. Dar sa ii tii vreo 8 ore. Mai bine intreaba-ti parintii daca pui intr-o punga cerceii din plastelina si ii pui in congelator, nu se intampla nimic.
Eu cred ca asa e cel mai ok sa nu se topeasca!

| irina_1186 explică:

AnaEindragostita si SelGomez : am incercat si in frigider si in congelator. Cerceii oricum se topesc...sad

| irina_1186 explică:

Cerceii si colierele mele au stau in congelatoe 2 zile si jumatate...

| Oana_2022 a răspuns:

Eu lucrez cu plastelina! Tu ce marca folosesti?