| suddent a întrebat:

Intru pe BlackNIght metin2, ma bag in cont, dar cand incerc sa intru in joc imi apare pentru o secunda mapa si apoi imi iese? Ma ajuta cineva? Dau funda promit!

110 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cum sa te ajut miie nu mi-a facut pe nici un regat asa.Eu am razboinic pe albastru lv 86 otravita +9, king, 890kk, inca o armura de lv mare +9 cu 7 bonsuir am pp la toate magiile dar nu stiu cum sa te ajut mie pe nici un server nu mai facut asa si pe nici n regat. Asa ca imi pare rau.bafta in contiunuare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Facetimi si mie un cont pe metin2 black night ca eu nu stiu daca mil faceti contactati-ma pe adresa de mail: nayk_concorde55n@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Treceti adresa de mess la tin cata? _titan sa vorbim cati spun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sti de ce
1. ori lucreaza la server
2. serverul este full

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate nu merge ca:
1. server full
2. se lucreaza la server
3. astept funda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bagi alt map

| InVPent a răspuns:

Care patiti asa ceva aveti bug ori e in acel loc unde ati iesit ultima prea multi playeri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incerc de 2 ore sa ma registrez pe black night si tot zice ca, contul este deja... mi se intampla numai mie sau ...la mai multi jucatori?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ajutati-ma si pe mine va rog nu ma intra in metin imi da The application failed to intialize properly(0847651120X8) Click on OK to terminate application!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se intampla asta foarte mult in map1 pentru ca e full acolowinking dar pe la 5-6 serveru se mai goleste intri si dp mere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma nu merge server 1 numa 2 3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci pentru tine raspunsul este acesta : AI BUG LOGIN! Rezolvare : Niciuna! Sfat : Fa-ti alt caracter!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu pot sal instalez si o prietena de-a mea il are. sa stiti ca la ea merg toate serverele!crying(((((((

| Nume a răspuns:

Asa se intampla la toty.Toty avem asa ceva intra pana la urma dar intru greu

| Nume a răspuns:

Asa mi se intampla si mie asa e la toty intra pana iti merge astept funda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai la configure si marchezi fullscrean

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal
separe ca ai probleme daca imi zici unde locuiesti o sa incerc sa te rezolv daca imi zici contul acum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inta pe net si schimba parola!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mane ai bug soarta crying uite iti dau edu alt contn?big hug are 89 sura are o heilli un nero +8 (heilii +8) nu stiu til daU?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sallut al.am o problema...am lvl 40 si nu stiu unde sa ma lupt sau nu gasesc harta cu monstri ma ajuta cineevaaa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma reinstaleaza windowsu ca asa imi facea si miewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dati-mi un cont blaknight va roggggggggggggggggggggggggg ca incerc sa-mi fac si nu ma lasa

| alexcopros a răspuns:

Ba trebuie sa ai instalat si ro ca sa mearga black night

| alexcopros a răspuns:

Ba trb sa ai instalat si ro ca sa mearga black night

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU ii asculta pe prostii astia ca cica l-ai instalat gresit sau trebuie alt ch problema e ca asa se intampla cu toate privatele crede-ma ca joc pe 4 private si asa e

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nui asculta pe prostii astia ca cica l-ai instalat gresit sau trebuie alt ch, asa e pe toate privatele, crede-ma joc pe 4 private si ma pricep, dc vrei sa nu ai probleme din astea joaca pe rolaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum aflu parola daca am uitato?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va rog daca stie cinava pe adrianboss cineva mi-a aflat contul cine stie cine care la aflat il rog frumos sa-mi sica parola la contul meu terminat si acum vreau sa aflu condul va saluta adrianboss ceao pe data 19-12-2010

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Downloads blaeknigt metin 2 scrie asa si iti merge