| suddent a întrebat:

Intru pe BlackNIght metin2, ma bag in cont, dar cand incerc sa intru in joc imi apare pentru o secunda mapa si apoi imi iese? Ma ajuta cineva? Dau funda promit!

110 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru tine gm baga arme noi si armuri asa ca nu te nai vaita ca acu merge blackknight

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este virusat metinul
descarca-l iar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu am avut problema asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dezinstaleazal dupa aceea il instalezi iarasi iar dupa aceea cauta un hack si baga-l in pack si asa o sa mearga daca nu merge inseamna ca nu iti suporta calculatorul iti mai spun o varianta stergel de tot si dupa aceea descarca-l iarasi. sall ne mai auzim poate cand o sa reusesti sa intri pe mt2 o sa ne intalnim sarbatori fericite

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta este si problema mea cand dau sa scriu id si parola spn ca id sau parola gresita. Dar nu stiu dc nu vrea sa inceapa jocul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba problema este ca ai prea mult lag
daca ti-a mers pana acum tot asa inseamna ca este de la teleporter

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma si mie imi face la fel! 1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi scrie nume sau parola gresita de ce

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cei aia funda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal asa mi se intampla si mie da numai ca mie nu-mi arata mapa imi spune ca jocul se incarca si ma lasa sa astept 10 ore. Va rog ma ajutati eu cred ca mai bine dezistalam toti jocul si il reinstalam poate mere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar nu stiu
incearca sa stergi metinul si dupa ia-l inca o data

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate trebuie sa il descarci iar asa sigur merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raspuns:ai login bug.rezolvare:1.intreaba pe gm daca are timp sa te debugheze.2.incearca sa te logezi pe site si vezi in stanga daca e un debugger sau entbuggen daca nu e inseamna ca siteu nu e dotat. PS:ironju2~alias noul~valkyriemt2 cel mai bun metin bft cu bugu asta nenorocitwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am nv de un cont la el iti spun eu daca imi dai un cont, suna la nr de tel urmator:0757796212

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va rog datim si mie un cont pe metin2 blacknight plz de orce lvl plz daca aveti contactati-ma la in de mess alexaly23

| DaniChis a răspuns:

Daca vrei sa stii te pot ajuta eu mesu meu i dani234_chis si is lvl 89 pe metin si am 4p si 2g te ajut cu placere

| Star_5250 a răspuns:

Nu stiu am lvl 91 dar cand vr sa intru pe metin imi da eroare nu stiu dar am mondi+9 ssp+9 mondi+6 siri+9 crying

| SayMeSayYou a răspuns:

Ai bug asteaptaa cateva zile

| tibiboss a răspuns:

Stiu eu d cnu merge 1:trebuie sa til stergi si sal reinstalezi 2:ai grija la setari 3:trebuie sal dowluandezi din megaupload funda?big grin

| edi22razvan a răspuns:

Sall nu trebuie reinstalat nimic doar metin-ul pentru ca acum este modificat happy dar mie imi merge perfectlaughing