| Katherina28404003 a întrebat:

La cate luni este necesar sa cumpar u n catel?

7 răspunsuri:
| Copac13 a răspuns:

Intre 3 si 4 luni ca pana atunci il alapteaza maicasa si trebuie sa invete sa manance singur

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Salut cand are 2 sau 3 luni, nu-l lua mai mic pentru ca inca mananca de la mama.

| Celcareajuta a răspuns:

Depinde cat de des il hranesti. Am auzit ca unii rezista si 10 ani, in timp ce altii trebuiesc schimbati la 1-2 luni big grin

| Boncu_Ciprian_1994 a răspuns:

il poti cumpara atunci cand intarca adica pe la 2 luni

| GemaSI a răspuns:

Dacă vrei să adopți un cățel, este necesar să-l adopți atunci când are două luni, deoarece atunci el este înțărcat de către mama lui.

| teodora020 a răspuns:

Minim la 3 sau 2 jumate daca il iei mai mic va trebui sa ii dai cu biberonu