| o fata care te iubeste :x a întrebat:

La cate luni sau la cati ani i se ridica urechile la caini ciobanesc german?

Răspuns Câştigător
| CoryCorina a răspuns:

Aha am eu unu =Urechile se ridica dupa 3, 5-4 luni. Sa ai grija sa nu-l mangai pe urechi si sa-l vitaminizezi corect.Sa-i faca veterinarul vitamina D, dupa aceea da-i calciu cat zice medicul, e foarte important, pentru cresterea si dezvoltarea lui.

1 răspuns:
| ovidiu79 a răspuns:

Dupa 4-6 luni dar mai multe gasesti pe www.ciobanescgerman.net sau alte le infocaini, etc