| AnimalLover02 a întrebat:

La ce profil trebuie sa mergi la liceu daca in viitoar vrei sa mergi la facultatea de medicina veterinara?

FUNDA

8 răspunsuri:
| maria999 a răspuns:

Trebuie sa te duci la real pe stiinte ale naturii. Acolo vei face la greu biologie, fizica, chimie si matematica. Bafta!

| Eduard619 a răspuns:

Bio-Chimie.

| Eduard619 a răspuns:

Merge si la real asa a facut fratele meu a fost la real dupa a dat la medicina bine dupa o sa iti fie mult mai greu dar acum faci cum doresti happy

| FanLenovo a răspuns:

Du-te la Bio-Chimie, dar doar daca esti sigur ca vrei sa dai bac-ul la matematica happy

| Ercjiaai a răspuns:

Biologie -Chimie, stiinte ale naturii

| AnimalLover02 explică:

Oare... la real nu ar merge?

| suntroman a răspuns:

La un profil care are chimie si biologie sau la stiintele naturii

| IrinaIrina1998 a răspuns:

Hei. Trebuie sa mergi la stiinte ale naturii, dar ca sa stii, este destul de greu.