| mady_1396 a întrebat:

Maine este El Classico (Barcelona - Real Madrid). Eu tin cu Real pentru ca este Kaka acolo. Dar voi? happy

10 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Eu tin cu Barcelona. Dar apreciez Real Madrid pentru traditia de echipa invingatoare. Cel mai mult imi plac Xavi, Iniesta, Messi si Zlatan de la Barca si Kaka, Benzema, Ronaldo si Raul de la Real Madrid. El Classico este si va fi mereu un meci intre campioni. Sa castige echipa mai buna!

Stefan
| Stefan a răspuns:

Este un meci tare si care va creia un spectacol fotbalistic de clasa, eu am sa vad meciul pentru ca se merita.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Si eu tin tot cu Real Madrid, Kaka, Benzema si Ronaldo sunt preferatii mei.

lolita
| lolita a răspuns:

Eu sper sa castige Madrid, dar stim sigur ca va fi un meci fenomenal, tinand cont ca ambele echipe sunt foarte bune.

| ing. a răspuns:

Eu tin cu Real Madrid de multi ani.insa acum ca joaca Ronaldo si Kaka acolo, tin si mai tare cu ei.
Va fi extraordinar, daca in Spania il dau in cinematografehappy

| daniDeeDee a răspuns:

Il transmite Sport.ro? happy

| Onutzyk a răspuns:

Kaka al tau ar putea fi tradus Caca ca si asta e laughing)

Nu vezi ce si-au luat`o in bot de la barac laughing

| Mefisto23 a răspuns:

Cu Real si cu Raul, dar cel mai bun sa castige- Vreau un scor de genu 4-3, 5-4. sa fie spectacol!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pot sa tin decat cu Barcelona.Este o echipa absolut superba care joaca fenomenal...Are jucatori foarte talentati care vor cuceri lumea iar si iar prin frumusetea,, jocului lor de glezne''. Messi, Iniesta, Xavi sunt doar cativa dintre,, fenomenele''Barcei!

| maad08 a răspuns:

Bvwinking
KaKa' este cel mai tare.