| nestea a întrebat:

Metin2 sau Counter Strike?

Pur si simpluu alegeti jocul favorit... Sunt tare curios...happy

39 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin2

| dRk10 a răspuns:

Counter Strike

| MmS_4429 a răspuns:

Desi e un joc vechi nu pot sa renunt la Counter dar si Metin e un joc destul de tare... dupa arerea mea ar trebui sa te joci ambele jocuri:d

| REspEC7 a răspuns:

Counter-Strike! Metinul e pentru ratati
!

| nestea explică:

Eu nu am ales big grin Cred ca Metin2 este captivant, am jucat si eu. Dar totusi as alege Counter Strike big grin

| headshot a răspuns:

Pai eu as alege mai mult metin 2winking dar nu pe ro pe servere private cs mai joc din cand in candhee hee

| headshot a răspuns:

A DA si nu mai ziceti voi de metin ca ii joc idiot si deastia... in metin nu is asa multi codati. cand in cs is o gramada ba cu aim ba wall ba speed

| Shadow12 a răspuns:

Fratilor eu va spun un singur lucru : jucati ce joc va place, mie imi place metin2 si joc nu mai pe servere private la unu din clasa mea ii place cs si nu-l oblig sa joace si el ce joc eu. Si nu mai ziceti ca jocu ala e de copii sau ca e praf si naspa ca toate sunt la fel de tariwinking xXxPaCexXx

| Narcis_Ionutz_1998 a răspuns:

Eu am jucat Metin2 3 ani jumatate in continua dependenta, am fost si GM pe servere private, chiar am creat si diferite servere.Pana la urma m-am lasat acum 4 luni.Acum 3 luni m-am apucat de Counter Strike si la acesta joc in continua dependenta(chiar mai mare).Eu zic ca nici un joc nu este,, Tare'', deoarece:
1)Creeaza dependenta
2)Creeaza lene de scoala, munca si altele
3)De ce va chinuiti sa va luptati cu animale pe Metin2 sa faceti level, dar de ce va impuscati pe Counter-Strike.Nu castigati nimic doar.
Eu cred ca Metin2 si Counter-Strike sunt doar de distractie, dar cand va veti lasa ve-ti regreta ca va'ti pierdut viata in jocuri... Daca ar trebui sa aleg un joc favorit, as alege Counter Strikewinking