| Prince_Amir_1995 a întrebat:

Mi-am cumparat un catel de 2 luni si este Copoi Ardelenesc cu Ciobanesc Caucazian si nu stiu ce nume sa ii pun (este mascul). Vreau unu nume frumos (Dau funda).

Răspuns Câştigător
| Danyela24 a răspuns:

Eu cred ca cel mai bine ar fi sa ii pui numele Lucky! Inseamna norocos si i-ar putea purta noroc. Dupa care ai putea sa i-l scrii pe zgarda. Sa iti traiasca si intr-adevar sa aiba noroc!

11 răspunsuri:
| SanziiAndry a răspuns:

Buna, i-ai putea pune numele Amyr. Este un nume frumos!
Apropo, ai vrea sa participi cu el la un concurs? Intra aici
http://www.facebook.com/pages/Caty-Andra-The-Dogs/294579450603266?ref=hl
si uita-te la postarea din top! :)

| VisezCuOchiiDeschisi a răspuns:

Pickle

| Ashadow a răspuns:

Scratch

| Deliα a răspuns:

Max, Rex, Puffy, Sparky

| JockerStoica a răspuns:

Tom,Max,Rocky,Nero,Spyke,Ralf,Otto,Totto,Bold,Gold,Goldy,Seth,Red,Blue,Spot,Astro,Tyke.Sper ca te-am ajutat cu ceva.

Sa te bucuri de catelul tau

Toate cele bune!

| MJ4everkingofpop a răspuns:

O prietena are un ciobanesc caucazian pe nume Buster...ai mai putea sa ii pui Axel, Max, Rex, Toto, Bruno, Blacky, Lucky, Nero, Bolt, Ash, Barkley, Marley, Chester.
Sper ca te-am putut ajuta.

| Frumusika180 a răspuns:

Ai putea sa ii pui numele Rex

| UtilizatorNo1 a răspuns:

Zmeu, Zeu. poate chiar " X " sunt nume usoare pe care cateii le tin minte si nu trebuie sa te incurci in nume lungi gen "Totto" fiindca el va raspunde si daca il strigi "otto" la fel "bobi" raspunde la mobi lobi cobi ciobi. orice se termina in obi, asa ca alege un nume scurt, frumos, si care sa il reprezinte. sper ca te-am ajutatwinking sa-ti creasca mare si sanatoshappy

| robert23232 a răspuns:

Labus

| ciochiieliele a răspuns:

Daca zici ca este copoi ardelenesc cu ciobanesc caucazian, ar fi frumos daca s-ar numi Doggy/Mr. Dick

| Kitty1079 a răspuns:

Poti sa ii pui numele Rex, Glont, Cio.

Sper ca am fost de ajutor!