| isiis a întrebat:

Mi-am luat o catelusa dar nu stiu ce nume sa-i dau : e mica si pufoasa e alba cu maro si e taaare zapauca si jucausa laughing cateva sugestii... big grin fundita

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daisy sau Wendy.

5 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Si eu am o catelusa, dragalasa, isteata si foarte placuta si i-am pus numele de ''Aida''.

| Alinna20 a răspuns:

Sara,Jessi,Lisa,Peticica,Daisy,Sandy,Blacky. sau Pamy big grin

| tomyk a răspuns:

Bella sau Beauty

| andreea_7819 a răspuns:

Daisy si eu azi am primit-o :d e scumpa si a mea e ciobanescbig grin eu Daisy ii punbig grin funda?

| andreea_7819 a răspuns:

Sau poate Pufulicibig grin