| deyu121 a întrebat:

Motanul meu a venit acasa cu coada rupta si labuta rupta.Acum in fiecare zi coada i se tot ruper mai tare si deja e ajuns a spate, catva din spate e gol.Credeti ca va muri? Mai are sanse de trait?

Răspuns Câştigător
| IrinaAndreea a răspuns:

Off Doamne, du-l te rog la un veterinar si vezi ce iti spune. Poate se poate sa ii amputeze coada si labuta pusa in ghips, sper sa nu aiba si alte leziuni interne sau fracturi. Dar cat mai repede, nu este timp de pierdut.

6 răspunsuri:
| IrinaAndreea a răspuns:

Ce mai face motanul tau? Sper ca l-ai dus la doctor si este bine... :-s

| deyu121 explică (pentru IrinaAndreea):

Nu am reusit, nu sta, fugesad, dar stai linistita ca fac orice pentru el

| Elena9328 a răspuns:

Nu va muri si pisica mea are coada stramba e in regula doar ca nu i va mai creste in rest sa ai mai mare grija de el happy

| pleasesaveme a răspuns:

Nu, motanul tau va muri in chinuri, va naparli pana va ramane cheala, iar dupa aceia toata familia ta va manca coliva. Stiu cum te simti si eu am trecut printr-un deces al motanului meu, el fiind calcat de un TIR, iar dupa aceea am mancat coliva, a facut bunica. Condoleante asa preventiv big grin

| Marian_Bucica_1995 a răspuns:

Cred ca r fi mai bine sa il ucizi tu, iti dai seama cum se chinuie acum... si eu iubesc pisicile si asa as proceda... imi pare rau

| Mateea405 a răspuns:

Pai nu stiu daca mai are foarte mult timp de trait du-l la un veterinar si vezi ce spune.Imi pare rau pentru motanul tau. Sper sa se faca bine.