| Lavinia218 a întrebat:

Ofer pentru monta mascul Bichon Maltez 1ani 5 luni, rasa pura alb imaculat, curat, vaccinuri si deparazitari la zi. Pt detalii si poze astept mesaj privat.

4 răspunsuri:
| Capsuinkaadulcicaa a răspuns:

Vrei neaparat de rasa! ca as vrea bichonul pentru un var. tinem legatura? dar dc vrei sa dai bichonul?

| Capsuinkaadulcicaa a răspuns:

A scuze am citit ofer pentru motan! adica in schimbul unui motanlaughing doamne cred ca trebuie sa merg la un contro oftalmologiclaughing

| Lavinia218 explică:

Nu vreau sa il dau. Vreau doar sa ii gasesc o bichonita sa faca puiuti.

| TiredPwN93 a răspuns:

Buna, am si eu o catelusa dar din pacate nu este pur bichon maltez... daca doresti sa ii imperechem astep mesaj pe privat. mersi