| simplu36712541 a întrebat:

Papagalul meu are nasul mov si putin de tot albastri pe langa nari si inaca nu stiu daca e fata sau baiat.ma puteti ajuta cu un raspuns?

5 răspunsuri:
| NoName1234 a răspuns:

Eu las duce la veterinar sau undeva sa fiu sigura. happy

| dragos12 a răspuns:

E mascul

| VIPER a răspuns:

Aaaa am inteles ca papagalul tau are nasul maro cu s de la sarpe.pai daca i-o trage e mascul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E mascul, papagalii cu nasul cu culori mai pronuntate, exemplu, blue sau mov, gen vinetiu, sunt masculi si in general perusii bleu sunt masculi iar femelele green sau yellow.big grin

| Mia a răspuns:

E baiat... fetele au nasul maro...