| SunnyDay79 a întrebat:

Pe ce site-uri pot sa gasesc oferte de vanzare a cainilor husky de cateva saptamani?

4 răspunsuri:
| Mynu a răspuns:

Pai Http://romanian-dogs.com,lafita.ro,dar daca nu gasessti scrie pe google caini husky de vanzare si te uiti acolo la varsta etc. Funda?

| DildăuPaispe a răspuns:

Incearca pe latifa.ro acolo mai afli si gasesti si anunturi poate despre husky

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Husky de rasa PURA, nu ai sa gasesti in anunturile de genu "vand husky 120 euro". acei catei nu sunt de rasa, vei fi doar pacalita, cumparand un catel care doar seamana. Fara act de origine, nu ai de unde sti ca acel catel este de rasa. Pana nu vezi actele de origine a parintilor si a puiului, cat si testele de sanatate a parintilor, nu vei sti ce ai cumparat. Ca si cum ai lua LCD fara garantie din piata.