Pe tine cum te intampina pisica cand ajungi acasa?

Draga posesor de pisici,

Si tu ai parte de asemenea rasfat si tors cand ajungi acasa?

25 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Am văzut faza, este tare sufletistă această pisicuță. Nu am animal de companie deși ar cam trebui!
Pa, pa.

| Digital112 a răspuns:

Pe mine ma intampina asa si asa

| neutrino a răspuns:

Am parte de un asemenea rasfat, dar nu si de tors. Pisica mea nu toarce!

| Ashadow a răspuns:

Pisica mea ma ignora.
Nu stiu cum face dar vine la usa numai cand intra tata in casa, il simte mereu numai pe el, nu da gres niciodata.Doamne fereste sa ajunga un alt membru al familiei acasa si sa gaseasca pisica la usa, cred ca am duce-o la veterinar daca s-ar intampla.

| kar1GaNNN a răspuns:

Buna.
Pai laughing cand ajung acasa el vine si mi se baga printre picioare si miauna intruna, chiar daca nu ii ie foame. laughing
P.S. Draguta pisica din video laughing

| thegatekeeper a răspuns:

Nu atat de vocal precum cea din videoclip laughing. Se freaca de mine, toarce si ma miroase pe fata. Uneori se sperie cand deschid usa de la intrare si fuge sub pat, fara sa ma mai intampine.

| Mussette a răspuns:

Se gudura de mine. Incepe sa toarca. Isi plimba coada pe langa picioarele mele. Si apoi imi sare in brate. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La fel

| PeFuga a răspuns:

Urla de foame saraca laughing

| irinuk28 a răspuns:

Ma asteapta in fata usii, mieunand cu spor happy

| TempestUV a răspuns:

Nu am pisicacrying

| StReEtDaNcEaNa a răspuns:

Doar daca lipsesc mai mult timp de acasa face asa...

| LoveTenis a răspuns:

Nu am pisică!happy laughing))

| rgx a răspuns:

Pe mine ma intampina facturile cand ajung acasa! dar si pisica...

| CartoonN a răspuns:

Motanul meu e nesuferit, nici nu ma asteapta.

| StochirleaAlexandra a răspuns:

Nu am.

| FrateleAndrei a răspuns:

Eu nu am pisică dar mi-aş dori una.

| OaiaNinjalău a răspuns:

Nu am pisica... :3

| Didishorr a răspuns:

Eu nu am animale de companie.

| DeshiBebe a răspuns:

Pe mine ma intampina sarind pe mine si mieunand

| Dy2000 a răspuns:

Pisica mea cand ma vede se urca cu labutele pe piciorul meu, miauna si se urca pana in bratele mele.

| XoMihaiRomanXo a răspuns:

Nu am pisica

| Vezeteu_Livia-nicoleta_1997 a răspuns:

Pe mine pisica mea ma intampina mieunand scurt iar apoi se agata de haine pana ajunge la fata, ma linge iar apoi se pune pe umarul meu.

| xLailynx a răspuns:

Pai, cand aude ca intru in casa, vine si ea imediatbatting eyelashes Si miauna laughing

| miki46 a răspuns:

Misica ma intampina facand MIAUUUUUU!