| Yunus_Emre_2001 a întrebat:

Sal TPU am o femela cane corso în vârstă de 7 luni și nush când latră cu glas mai subțire după 2 sec începe sa urle puțin e CV normal la rasa asta?

1 răspuns:
| AnaisC a răspuns:

Nu am Cane Corso, dar am doi caini, unul de talie mare si unul de talie mica si ambii mai ai momente cand latra asa.De obicei, am observat la cel mare, cand incepe sa urle inseamna ca ii e frica de ceva (in cazul lui de oameni, e super fricos fata de alte persoane), cand vede un alt caine, de exemplu latra mai "gros" sa spunem-e normal.