| viperra a întrebat:

Sall,am 7 pui de pesti guppy,azi i-a nascut femela, le trebuie filtru? ce le trebuie?

2 răspunsuri:
| RedNose a răspuns:

Pot sta in acvariu pana se fac mai mari un pic astfel incat sa ii prinzi in plasa, da doar daca ai in acvariu locuri unde se pot ascunde. Vasul in care ii vei muta trebuie sa fie mai mare ca sa nu aiba de filtru de aer, daca e mic atunci poti sa le pui un filtru.

| AlwaysMore a răspuns:

Daca ai pesti de alta spechie muta-i e posibil sa-i manance, daca ai doar guppy lasa-i ca nu patesc nimic, daca sunt f.multi muta-i in alt acvariu si nu, nu mai pune alt filtru ajunge unul la toti.Bafta