| Keyboard a întrebat:

Sall fratilor intru in clasa a 9 a stiti cumva ce caiete imi trebuie? cu foaie velina [coala alba], mici mari?

Răspuns Câştigător
| Xenya a răspuns:

Fiecare profesor o sa isi spuna pretentia la caiete. happy

6 răspunsuri:
| RedNose a răspuns:

In mare parte caiete studentesti mate si romana, iar la materiile nu foarte importante poti sa-ti iei si caiete mici+caiet de muzica in caz ca faci muzica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici depinde de profesor happy Dar de-obicei, ca si in 5-8 tongue Sau depinde, daca mergi la alt liceu big grin Dar o sa iti spuna fiecare profesor ce caiet sa iti ieiwinking

| lalaballet a răspuns:

Depinde

| Elenuca3567 a răspuns:

Depinde la ce profil esti. De obicei in liceu vei folosi caiete studentesti, mai ales la limba romana, istorie, engleza, matematica...acolo unde e multa materie. Intreaba profesorii ce preferinte au.

| EvelinaOlivia a răspuns:

Caiete de romana si de mate daca vrei mici sau mari..nu prea conteaza.dar in general cele mari se folosesc ca si maculatoare si cele mici ca si caiete de teme..si caiete de biologie, geografie si muzica big grin nu caiete cu foaie velina.

| AntoNella41 a răspuns:

Pa i nu trebuie sa iti faci grij pentru asta pentru ca la inceput iti spune profesorul ce iti trebuie dar daca chiar vrei sa ti le cumperi din nainte ar fi bine la romana si mate caiete studentesti si la restul materilor caiete normale.
Eu dupa clasa a 8 am avut caiete studentesti deci nu conteaza happy
Bafta la invatatura laughing