| Daniela1V14 a întrebat:

Ce caiete voi folosi in clasa a 8 a, cu foaie velina? Daca da, la ce materii?

Răspuns Câştigător
| Biee19 a răspuns:

Hei happy
La noi la matematica și romana ne-a cerut să scriem pe caiet cu foiae velină pentru a ne obișnuii să scriem drept pentru a nu se considera semn la examen.
Acum depinde de fiecare profesor. happy

1 răspuns:
| Al3czG a răspuns:

Eu in clasa a 8-a am folosit caiete normale... dar s-ar putea ca profesoara/profesorul de limba romana sa iti ceara caiet cu foaie velina pentru a va obisnui pentru examen.