| bokorrobert1999 a întrebat:

am o întrebare pisica mea a venit acum câteva zile acasă si a avut ceva tare pe blana acum cand s-a dus blana de acolo a rămas o rana ce credeți ca putea fi asta dau funda si rana era la gat

4 răspunsuri:
| Nutemaiholba a răspuns:

E o simpla rana straight face poate s`a luat la bataie cu un caine, lasa ca ii trecewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-a luat la bataie cu alte pisici. Daca are rana, probabil era singe inchegat (acel ceva tare). Ii trece. Eventual pune-i niste rivanol.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Probabil s-o fi bătut cu alte pisici, cine ştie!
E doar o simplă rană, stai liniştită!
O să-i treacă de la sine!
Te pup!