| BeLyNdA a întrebat:

Am o problema mare la care am incercat multe optiuni. Vreau sa imi iau un catel dar stau in apartament si parinti nu ma lasa. Tata zice ca este "alergic" dar mereu cand zice asta rade. Vreau sa stiu si eu cum sa ii conving. Fundiza + vot! Promit!

P. S Vreau sa stiu si de unde as putea sa imi iau un caine(nu prea scump)

Răspuns Câştigător
| Ruxuletz a răspuns:

Buna, in aceeasi situatie eram si eu. M-am rugat 2 ani de ai mei sa imi cumpere un catel si mereu spuneai ca lasa par.isi face nevoile in casa si etc. Dar in final s-a hotarat mama sa imi ia fara sa ii mai spuna si tatalui, primele zile tata bineinteles nici nu il baga in seama big grin pana a facut catelul pipi pe piciorul lui si de atunci il iubeste la nebunie! laughing Totul e sa insisti. Vorbeste cu cineva din familie cu, care te ai mai bine happy. Il poti achizitiona de la un targ de animale.
Bafta!

2 răspunsuri:
| rock4ever_7188 a răspuns:

Buna! poti sa-i zici ca o sa ai foarte multa de el(adica singura fara sa te ajute cieva)si dupa vezi daca merge la mine a merstongue

si de unde sa-ti iei nu stiu poate ca are un vecin un caine si vrea sa-l vada sau ceva in genuhappy

| theodora_1306 a răspuns:

Asa am patit si u cu o pisica.eu si mama vroiam una dar tata nu.am luat-o fara sa il bagam in seama, iar acum cand s-a obisnuit cu ea dorm el si cu pisica in acelasi pat.sti ce ai da facut.