| anonim_4396 a întrebat:

Cine se ocupa cu vraji si chestii din astea? Vreau si eu niste sfaturi pentru vraji ReAlE de invizibilitate...si altele pls.

12 răspunsuri:
| ღArySოﺁℓεღ a răspuns:

Buna selena.Nu asculta ce zic tampitii astia. Eu stiu o vraja de invizibilitate si chiar mi-a mers.Dar ca sa nu stie si prostii astia conctateazama pe adresa mea de mess ariana.ionescu
P.S. Sa-mi aduci aminte cine esti ca o sa uit...dar imi aduc eu amintewinking

| NoChanceForUs a răspuns:

Pai cine nu vrea sa fie invizibil in baia lu` duduia Milla Jovovich? Dar daca speri in magie,iti recomand ceara aia de albine incinsa amestecata cu ceva cianura si acid sulfuric plus piatra vanata si torni repede pe gat, dar trebuie sa fie rapida inghititura, intelegi? Altfel nu are nici un efect si ai irosit alea degeaba.Nu e nevoie de vreo incantatie speciala, ci doar de "I-Dont-Give-A-Schit" spus de 3 ori cu voce tare intr-un cerc de sare de mare ionizata si udata in apa ce a trecut prin electroliza.Atat.happy

| Ayumha a răspuns:

Buna, eu ma ocup. adica doar am o biblioteca cu carti de vraji. si grimoare, numai ca nu practic, deoarece imi este putin cam frica, dar cum se spune daca citesti o carte nu este rau. Deci te pot ajuta...am cateva vraju utile si pentru invizibilitate, dar depinde ce fel de invizibibilate, exista o vraja aceasta am facut-o la inceput ceea ce este drep dar apoi nu am mai facut ca mi-a fost frica. deci este o vraja in care toti din jur o sa te ignore. ca si cum nu ai fi acolo, ca si cum nu te-ai vedea. chiar functioneaza dar trebuie repetata zilnic, deorece tine doar 24 de ore

| marcko999 a răspuns (pentru Ayumha):

Crezi ca poti sa imi dai si mie aceea vraja? plz big grin

| Ayumha a răspuns:

Imi pare rau sa va anunt dar chiar exista, chestia asta se numest ocultism, wicca sau cum vreti sa o intelegeti, poate voi va uitati prea mult la tv si nu vreti s avedeti tot ceea ce exista

| virusxxx112 a răspuns:

Nu te baga. E tehnica necuratului ori sunteti credinciosi ori nu mai sunteti.

| victoriapapi a răspuns:

Ce vraji de invizibilitate?

| deea_5723 a răspuns:

Tu vorbesti serios?! invizibilitate?!rolling on the floor)
...eu zic sa vorbesti cu Harry Potter... poate-ti imprumuta pelerina lui smug

| elizzu a răspuns:

Exista asa ceva? :O

| Elena1994 a răspuns:

Buna! Imi pare rau sa iti spun dar nu exista asa ceva!happy ^_^

| anna_6885 a răspuns:

Bai, tu ori te uiti prea mult la tv, ori crezi ca Hogwards chiar exista. Good luck in defeating dark forces!

| bee_2378 a răspuns:

Buna big grin
Sincer nu exista asa ceva.Invizibilitate?
Gandeste logic...nimeni si nimic nu poate fi invizibil.decat la desene.
Si vrajitoarele...ei bine ele nu fac decat sa te minta, sa te fure.
Nu crede in asa ceva!
Daca vrei gasesti p net o groaza. tastezi la google"vraji de invizibilitate" si gasesti o groaza
Dar nu functioneaza nimic sincer...laughing
Daca vrei sa te distrezi ia-ti cateva prietene si prefaceti-va vrajitoare...si poate daca vreti voi, in joaca, puteti sa va credeti invizibilebig grin
fundita.:X